TEKSTESHQIP

Drita Ukaj
Sonte Do Ta Tundim
Lyrics
(Feat. Bardhi, Viki, Ardjani & Skenderi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte Do Ta Tundim" kënduar nga Drita Ukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.