TEKSTESHQIP

Drita Ukaj & Prishtina Band
Vallja E Rugoves / Ani Mori Nuse
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vallja E Rugoves / Ani Mori Nuse" kënduar nga Drita Ukaj & Prishtina Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.