A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Dritan Ajdini - Do Te Pres  (Feat. Blerina Balili & Mario Kaja)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  11

16/03/2017

2017-03-16T14:03:21

Featuring

Blerina Balili


Digjem ne sy kur me shikon
gjith boten ma dhuron
me nje shikim
Engjell sikur me ben magji
e vetmja dashuri
je shpirti im ...

Me prit dhe kur large teje jam
mendjen tek ti e kam
mos me harro
eja aromen te ta ndjej
veten tek ty e gjej
me perqafo

REFREN
Do te pres do te pres
sa te duash do te pres
po s'me the te dua
nuk shpeton nga mua
Syte e tu syte e tu
me kan roberuar
me gjith zemer po ta them
te kam dashuruar ...

Digjem ne sy kur me shikon
gjith boten ma dhuron
me nje shikim
Engjell sikur me ben magji
e vetmja dashuri
je shpirti im ...

Dale dale djalo
me dogje me trete
sec mi the dy fjale o djale
e me bere per vete
dale dale djalo pritem edhe pak
per ty zemra me reh fort
c'me bere merak


Ky tekst u dërgua nga Ervis Demko
Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018