Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritan Jashari - Nuk Eshte Jeta Njemije Vjet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Gojesheqere sherbetli
T'ka fale Zoti bukuri x2

Marshalla e bardhe si bora
E me t'preke po m'dridhet dora x2

Ref...x2
Du me te marr oj çike ne shpi
Se dashnia s'ka kufi
Me e çu o moj kete jete
Nuk eshte jeta njemije vjet

Kaçurrelet fije fije
Bukuria te paska hije x2

Mos me lodh mos me mundo
Zemra zemren shume e do x2

Ref...x2
Du me te marr oj çike ne shpi
Se dashnia s'ka kufi
Me e çu o moj kete jete
Nuk eshte jeta njemije vjet

...

Ref...x2
Du me te marr oj çike ne shpi
Se dashnia s'ka kufi
Me e çu o moj kete jete
Nuk eshte jeta njemije vjet


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiDritan Jashari
Publikimi: 08/12/2013
Video Produksioni: Shqipja Master


Dritan Jashari - Nuk Eshte Jeta Njemije Vjet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Eshte Jeta Njemije Vjet".
3. Video është e këngës "Nuk Eshte Jeta Njemije Vjet", por nuk këndohet nga Dritan Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dritan Jashari:


Komente 0