Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritëro Shaqiri - Hala Jam I Perparshmi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


vjet e mija qe kalojn
smerzitem as pak
jet’ te kandshme kam tuj knu
hiq un sjam tu u plake 2x

hala jam i perparshmi
e hala un kendoj
gjithmon shokt e mi
dot i disponoj 2x

ekam dashtun jeten
kengen edhe rinin
qa m’bajn tash kta vjet
Un ne zemer jam i ri 2x

hala jam i perparshmi
e hala un kendoj
gjithmon shokt e mi
dot i disponoj 2x


Dritëro Shaqiri - Hala Jam I Perparshmi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hala Jam I Perparshmi".
3. Video është e këngës "Hala Jam I Perparshmi", por nuk këndohet nga Dritëro Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dritëro Shaqiri:


Komente 0