TEKSTESHQIP

Dritëro Shaqiri & Linda Hakaj
Ma Mire Me Vjehrren
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ma Mire Me Vjehrren" kënduar nga Dritëro Shaqiri & Linda Hakaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.