Më mbaj mend (për 1 muaj)

Durim Malaj - Audi BMW Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Audi BMW cilën po don
Me ta ble bukuroshe veq ty tkam
Hajt kallzom ti cka po don 2X

Unë e kam zemrën e madhe
Të kujtoj veq pse je shqiptare
Ti plotësoj loqk krejt dëshirat
Kam me u bo me tana Tiranë 2X

Audi BMW cilën po don
Me ta ble bukuroshe veq ty thamë
Hajt kallzom ti çka po don 2X


Ky tekst u dërgua nga Durim MalajDurim Malaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/07/2022
Muzika: Nurteel
Teksti: Nurteel
Video Produksioni: Imagine Films
Model: Yllka Hoti


Durim Malaj - Audi BMW
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Audi BMW".
3. Video është e këngës "Audi BMW", por nuk këndohet nga Durim Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Durim Malaj:


Komente 0