Më mbaj mend (për 1 muaj)

Durim Malaj - Foto Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ref 2x:
Zemra jem kur t'dalim bashkë
A e bojm ni foto
Le ta shohin me kon jom
Le të plasin do e do


Fotot na kqyrin
E llajka s'na bojn
Ashiqare shihet zemër
Po na xhelozojn

2x:
Xhelozia i ka shkatrru
Kur t'shohin n'foto me mu
Xhelozojn për fatin tonë
Neve zoti na e ka dhon

Ref 2x:
Zemra jem kur t'dalim bashkë
A e bojm ni foto
Le ta shohin me kon jom
Le të plasin do e do

Ti je ma e mira
Ma t'mir nuk po shoh
S'po besojn që jena bashk
A e bojm edhe njo

2x:
Xhelozia i ka shkatrru
Kur t'shohin n'foto me mu
Xhelozojn për fatin tonë
Neve zoti na e ka dhon

Ref 2x:
Zemra jem kur t'dalim bashkë
A e bojm ni foto
Le ta shohin me kon jom
Le të plasin do e do

Zemra jem kur t'dalim bashkë
A e bojm ni foto


Ky tekst u dërgua nga  VinLamaDurim Malaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/05/2023
Muzika: Nurteel
Teksti: Nurteel
Video Produksioni: XL Films


Durim Malaj - Foto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Foto".
3. Video është e këngës "Foto", por nuk këndohet nga Durim Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Durim Malaj:


Komente 0