A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Eddy J - Casanova


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/05/2019

2019-05-16T09:41:43

Video Production:

Fullmoon Production"Casanova" is a new song recently added in songs archive sung by Eddy J.
Probably the lyrics to this song will be available very soon, but your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody with the lyrics.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Shpat Kasapi - Casanova

Zemra jeme....
Me një shikim ti më bën shenjë
Shumë problem...
Me qenë e imja ti s'je msu

Botën e sheh siç unë e shoh
Mendimet t'i lexoj
Ça ke zemër unë ta blej ty se ti e meriton
Më e mira je vërtetë,më e mira ke me mbet ti
Zemër du vec me thonë...

Si Casanova..baby,si casanova
Zemrën ty ta mora,për vete të bona
Casa...Casanova..baby,si casanova
Zemrën ty ta mora,për vete të bona

Si magnet...buza jote më tërheq
Shumë perfekt...me ty po shumë zemër beso

Botën e sheh siç unë e shoh
Mendimet t'i lexoj
Ça ke zemër unë ta blej ty se ti e meriton
Më e mira je vërtetë,më e mira ke me mbet ti
Zemër du vec me thonë...

Si Casanova..baby,si casanova
Zemrën ty ta mora,për vete të bona
Casa...Casanova..baby,si casanova
Zemrën ty ta mora,për vete të bona

Paulina Rubio - Casanova

Dark sexy skin, my passion begins
You´re the center of my obsession
Watching you dance in your leather pants
My eyes see a true perfection

And I´m hypnotized by the rhythm of your hips
It´s hard to hide and I can´t resist

It´s about your kiss
It´s about your lips
It´s about the way you move your body
It´s about your style
That drives me wild
It´s the sexy things you´re doing

Come and dance with me tonight
Feel the rhythm deep inside
Touch me now
You can be my casanova

It´s about your kiss
It´s about your lips
It´s about the way you move your body
It´s about your style
That drives me wild
It´s the sexy things you´re doing

Come and dance with me tonight
Feel the rhythm deep inside
Touch me now
You can be my casanova

I cross the room
He smell my perfume
Mi amor, a serious danger
Temperatures rising
And I´m fantasizing
Making love to a beautiful stranger

My passions alive
I´m feeling so high
It´s not the champagne
That´s driving me insane

It´s about your kiss
It´s about your lips
It´s about the way you move your body
It´s about your style
That drives me wild
It´s the sexy things you´re doing

Come and dance with me tonight
Feel the rhythm deep inside
Touch me now
You can be my casanova

It´s about your kiss
It´s about your lips
It´s about the way you move your body
It´s about your style
That drives me wild
It´s the sexy things you´re doing

Come and dance with me tonight
Feel the rhythm deep inside
Touch me now
You can be my casanova

Ooh, ooh, oh
You could be my casanova
Ooh, ooh, oh
You could be my casanova

It´s about your kiss
It´s about your lips
It´s about the way you move your body
It´s about your style
That drives me wild
It´s the sexy things you´re doing

Come and dance with me tonight
Feel the rhythm deep inside
Touch me now
You could be my casanova

It´s about your kiss
It´s about your lips
It´s about the way you move your body
It´s about your style (Drives me wild)
That drives me wild
It´s the sexy things you´re doing

Come and dance with me tonight
Feel the rhythm deep inside
Touch me now
You could be my casanova

It´s about your kiss (Ohhhhhhh)
It´s about your lips
It´s about the way you move your body
It´s about your style (Ohhhhhhhh)
That drives me wild
It´s the sexy things you´re doing

Come and dance with me tonight
Feel the rhythm deep inside
Touch me now
You could be my casanova

It´s about your kiss (Ohhhhhhh)
It´s about your lips
It´s about the way you move your body
It´s about your style (Ohhhhhhhh)
That drives me wild
It´s the sexy things you´re doing

Come and dance with me tonight
Feel the rhythm deep inside
Touch me now
You could be my casanovaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019