Më mbaj mend (për 1 muaj)

EDEN

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
  • Emri i Vërtetë:
  • Eden Baja
BIOGRAFIA: EDEN është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 2 Mars 2020, EDEN publikon videoklipin "Running From Myself". Në Maj 2020, EDEN merr pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 20 me këngën "Running From Myself"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtare e labelit

Bulza

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Eden, Eden Baja

Komente 0