Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edi & Rifadia - Urime Urime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

rifa - a moj zemer qe po knon mos u ndal e knofsh gjithmon na ka ardh nje dit e var kang e valle mos me i ndal

REF: urime urime zemra thot mir se keni ardh ne darsmen ton o sa mir po luhet vallja jon kanga zemrat naj bashkon

REF :urime urime zemra thot mir se keni ardh ne darsmen ton o sa mir po luhet vallja larg net nihet kanga jon

ah moj zemer qe uron e urume qoft gjithmon na ka ardh nje dite e var kang e valle mos me i ndal


Ky tekst u dërgua nga Brikena


Nuk kemi video për këtë këngë.
Edi & Rifadia - Urime Urime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Urime Urime".
3. Video është e këngës "Urime Urime", por nuk këndohet nga Edi & Rifadia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edi Krasniqi (Edi):


Komente 1