A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Edi & Rifadia - Me Mungon


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  32

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/06/2014

2014-06-22T23:45:08

See Also

Rifadije Graiqevci


Edi;
aaa Sa me mungon
aaa shpirti vajton
aaa kjo zemer qan
Prej at dit qe ne u ndam

Sa e sa vite kan kaluar
E un nga zemra ty ste kam largu
loti syrin ledhaton
E zemra ime ty te kerkon

Rifadie;

Sa e sa vite kan kaluar
E un nga zemra ty ste kam largu
loti syrin ledhaton
E zemra ime ty te kerkon

Ref;
aaa sa me mungon
aaa shpirti vajton
aaaa kjo zemer qan
prej at dit qe ne u ndam (2x)

Rifadie;
Asgje tjeter skisha dasht
Veq edhe nje her ne te jemi bashk
loti syrin ledhaton
E zemra zemren e kerkon

Edi;
Sa e sa vite kan kaluar
E un nga zemra ty ste kam larguu
loti syrin ledhaton
E zemra ime ty te kerkon

Ref;
aaa Sa me mungon
aaa shpirti vajton
aaa kjo zemer qan
Prej at dit qe ne u ndam (2x)


Lyrics submited by Egzonnae-Cards (1)

2018-04-15 19:40:57
Asgje tjeter skisha dasht
Veq edhe nje her ne te jemi bashk
loti syrin ledhaton
E zemra zemren e kerkon

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019