Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edita Sopjani - Dashuri E Ndaluar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  17

Pse tani kohe pak kohe,
une ty te takoj,
dashuri e ndaluaR
per mua je ti

Pse kaq vone te takoj,
t`jemi bashke jo nuk guxojm
dashuri e ndaluar per mua je tii

Reff:
Me mir heret sesa von,
E gjith kjo le`t perfundoj
Shko te lutem rruges tende
vetem vazhdoooo

T`lutem mua me kupto
Zemra te thot shko
Nuk duron
Kjo dashuri e ndaluar dhe ti e diiiii

Pse tani kohe pa kohe,
une ty te takoj,
dashuri e ndaluaR
per mua je ti

Pse kaq vone te takoj,
t`jemi bashke jo nuk guzojm
dashuri e ndaluar per mua je tii

Reff:(2x)
Me mir heret sesa von,
E gjith kjo le`t perfundoj
Shko te lutem rruges tende
vetem vazhdoooo

T`lutem mua me kupto
Zemra te thot shko
Nuk duron
Kjo dashuri e ndaluar dhe ti e diiiii


Ky tekst u dërgua nga Lenna   EliosshuliEdita Sopjani
Publikimi: 20/10/2007
Muzika: Artan Kastrati
Orkestrimi: Artan Kastrati


Edita Sopjani - Dashuri E Ndaluar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri E Ndaluar".
3. Video është e këngës "Dashuri E Ndaluar", por nuk këndohet nga Edita Sopjani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edita Sopjani:


Komente 0