Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edita Sopjani - Nuk Më Meriton Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Sa here te kam besu
mjeshterisht me ke mashtru
Me je Betu ne ZOT
nuk te besova dot
nuk je sentimental
ne shpirt je shume banal
mos mendo se te du
nuk mundem me duru
me nuk te dua
me forret tua
ik shko te tjetra nuk me meriton
ku jane betimet
mbeten mashtrimet
ik shko te tjetra nuk me meriton

REF:me lujt me mu
at' kenaqsi nuk ta jap
nje dashuri t'vertete
ndaq te me kesh prape. 2x

nuk do vrapoj mbas ty
arsyen ti e di
me je betu ne zot
nuk te besova dot
injorant dhe katil
aspak nuk je gjentil
mos mendo se te dy
nuk mundem me duru

me nuk te dua
me forret tua
ik shko te tjetra nuk me meriton
ku jane betimet
mbeten mashtrimet
ik shko te tjetra nuk me meriton

REF:me lujt me mu
at' kenaqsi nuk ta jap
nje dashuri t'vertete
ndaq te me kesh prape. 2x

me nuk te dua
me forret tua
ik shko te tjetra nuk me meriton
ku jane betimet
mbeten mashtrimet
ik shko te tjetra nuk me meriton

REF:me lujt me mu
at' kenaqsi nuk ta jap
nje dashuri t'vertete
ndaq te me kesh prape. 2x


Ky tekst u dërgua nga Geetta   EliosshuliEdita Sopjani
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Edita Sopjani - Nuk Më Meriton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Më Meriton".
3. Video është e këngës "Nuk Më Meriton", por nuk këndohet nga Edita Sopjani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edita Sopjani:


Komente 0