Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edita Sopjani - Koleksioner Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Nuk Flet Por Vepron Zemer Thyes Nuk Ke Ndjenja
E Mua Me Trajton Njesoi Sikur Te Tjerat Femra
Koleksioner Pershtypje T`bon Numrin Kur E Shton
Pastaj I Lendon N`Zemer Per Gjithmon

(2x)REF:

Pacifist E I Qete Nje Formul Shum E Vjeter
Pabesisht Me Lendon Kur Te Shoh Me Femer Tjeter

Ti Koleksioner I Femrave Te Qytetit
Kur Do Ti Ekspozosh N'Fund Kur Vet Do Te Mbesish
Koleksioner Pershtypje T`bon Numrin Kur E Shton
Pastaj I Lendon N`Zemer Per Gjithmon

(2x)REF:

Pacifist E I Qete Nje Formul Shum E Vjeter
Pabesisht Me Lendon Kur Te Shoh Me Femer Tjeter...
Me Femer Tjeter.. Me Femer Tjeter


Ky tekst u dërgua nga  xhenetaa   Me1MC   EliosshuliEdita Sopjani
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011
Muzika: Robert Bilbilov
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Robert Bilbilov


Edita Sopjani - Koleksioner
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koleksioner".
3. Video është e këngës "Koleksioner", por nuk këndohet nga Edita Sopjani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edita Sopjani:


Komente 0