Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Edita Sopjani - Pa Gjume  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/07/2012

2012-07-23T18:29:50+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pa Gjume" kënduar nga Edita Sopjani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Edita Sopjani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Edita Sopjani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet