Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Edita Sopjani - Ku Po Dalim  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/07/2015

2015-07-26T15:00:07

Muzika & Teksti:

Edita Sopjani

Video Produksioni:

Imagine FilmsKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Po Dalim" kënduar nga Edita Sopjani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Edita Sopjani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Edita Sopjani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet