Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Kthemi Ëndrrat e mia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Akrepat e ores nje mbi nje
E mendja me shkon atje
A thua me kujton mua
Ai qe aq shume e dua

Ne driten e qiriut
Fytyren tende e shoh
A thua do te jesh me mua
Qe shpirtin te ma ngroh

Ref
Je i vetmi, je i vetmi qe une e dua
Je i vetmi, po te lutem mos luaj me mua
Kthemi endrrat
Kthema shpresen
Kthema gjumin

Hija e jote me percjell
Vetmia dhembje me ndjell
A thua do te jesh me mua
Qe zemra te mos pres


Edona Llalloshi - Kthemi Ëndrrat e mia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthemi Ëndrrat e mia".
3. Video është e këngës "Kthemi Ëndrrat e mia", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0