A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Edona Llalloshi & Miloti - Te Kam Dashur


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/12/2012

2012-12-02T22:23:44

shum te tjere nuk i pranova,
je i vetmi qe te zgjodha,
dhe perher ne mua ke mbet.

MILOTI;
te verteten nuk ma thua
po dyshoj ne fjalet tua,
po dyshoj qe sje e sinqert.

EDONA;
e din mir ti zemren time
ajo te don vetem ty,
asnjiher un shpinen sta kam kthy.

Ref;
EDONA feat MILOTI;
te kam dashur me gjith zemer
ashtu si nuk do njeri,
zerat flasin por
s'ma mbushin mendjen te ndahem nga ti,
te kam dashur me gjith zemer
dhe ne mua do te jesh endrrat
qe dikur i patem
brenda meje do ti gjesh.

EDONA;
edhe nese ndahet bota,
perseri do t jam e jotja,
je i vetmi qe e kam ne jet.

MILOTI;
te verteten nuk ma thua,
po dyshoj ne fjalet tua,
po dyshoj qe sje e sinqert.

EDONA;
e din mir ti zemren time,
ajo te don vetem ty,
asnjiher un shpinen sta kam kthy.

Ref 2;
EDONA feat MILOTI;
te kam dashur..!


Ky tekst u dërgua nga Sy Zjarrta ( Gasolina )
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019