Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Moj Katile Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Moj katile, qka m'ke ba, shpirt e zemer mi ke vra
moj katile, qka m'ke ba, shpirt e zemer mi ke vra

Njemije here te kisha lind, nje mije here do t'mkishe mbyt, un po vdes e ti jeto, kujt per mu mos i trego, un po vdes e ti jeto, kujt pe rmu mos i trego

Moj katile qka mke ba, shpirt e zemer mi ke vra, moj katile qka m'ke ba , shpirt e zemer mi ke vra.

Ti ske faj, faj kam un, qe t'besova ty kaq shume, te kam prek, o por me sy, e ti mvrave me tradhti, te kam prek, o por me sy, e ti m'vrave me tradhti

Moj katile qka mke ba, shpirt e zemer mi ke vra, moj katile qka mke ba shpirt e zemer mi ke vra


Edona Llalloshi - Moj Katile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Katile".
3. Video është e këngës "Moj Katile", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0