Më mbaj mend (për 1 muaj)


Edona Llalloshi - Ne Derrase Te Vekut

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Derrase Te Vekut".
3. Video është e këngës "Ne Derrase Te Vekut", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Edona Llalloshi - Ne Derrase Te Vekut  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Djali I Kosoves Trime"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1999

1999-11-30T23:00:00+00:00yyyh, yh yh
yyyh, yh yh
yyyh yh yh

N'drrase te vekut,o kush po qan, qan syzeza o per jaran
dushke e pare o me lot poi than, nuk po e len veren, o me dal
Nuk po e len veren me dal sivjete, per ate djale o , qe ka vdeke
Per ate djale, ate djale te ri, a e din nane o, ne dhe ku e kane shti

N'vorre t'reja oh nder qatii, po shkon qika o, po i bjen permbi
Po me qan me syte e zi, po ma mlojke o, me ate shamii
ah ku je more jaran
a e din besen o, qe ma ke dhane.
Kur ta nij un zanin tan, vet me kan thojshe, qohna n'kame
yyyyh, yh yh
yyyyh, yh yh
yyyyh. yh yh

yh yh

yh yh


Ky tekst u dërgua nga Edita Gashi
Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet