Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Kenge Gurbeti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sec mu dogj kjo zemer e shkreta nket gurbet te zy ,
ne vetmi me kaloj jeta ju o shokt e mi ,
(qaj moj zemer mos pusho digju digju shpirti im,
e dit e nat po tretem nvaj ska njeri o hallin tma qaj)2x

Qaj zemer moj digju zemer moj.

Mka marr malli per nenen time ju o shokt e mi se mka rit me shum unemtime vec ta shoh me sy.

(Qaj moj zemer mos pusho
digju -digju shpirti im e dit e nat po tretem nvaj ska njeri o hallin tma qaj )2x

Qaj zemer moj digju zemer moj.

Qaj moj zemer mos pusho
digju -digju shpirti im e dit e nat po tretem nvaj ska njeri o hallin tma qaj.

Qaj zemer moj digju zemer moj.


Ky tekst u dërgua nga Indira

Edona Llalloshi - Kenge Gurbeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Gurbeti".
3. Video është e këngës "Kenge Gurbeti", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0