Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Më Thuaj Tash  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Pikë Në Zemër"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Falje mos kerko nga une se eshte von tani per te gjitha si ke mundur tme harrosh kur prje teje qka nuk kisha. ndoshta eshte gabimi im qe te besova ne fillim ndoshta thjeshte nuk patem fat qe une dhe ti te kalohim me gjat
x2 me thuaj tash kush pati faj ti sot buzqeshe une syt plot faj me thuaj tash dua ta di kush me ndau nga ti.
Kur kisha nevoj per ty asnjeher nuk ishe afer meje gjithqka kam pritur ne jete por kete se kam pritur preje teje
ndoshta eshte gabimi im qe te besova ne fillim ndoshta thjeshte nuk patem fat qe une dhe ti te kalohim me gjat
x4 me thuaj tash kush pati faj ti sot buzqeshe une syt plot faj me thuaj tash dua ta di kush me ndau nga ti.


Ky tekst u dërgua nga Saranda Gashi
Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet