TEKSTESHQIP

Edona Llalloshi
Mallit Tim
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mallit Tim" kënduar nga Edona Llalloshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.