Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Morina & Faton Rugova - A Me Don Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa her t'pys a je e lir
si me kon ni fjal ni lir
n'vend pergjigje per mem dhan
veq pik pytje je tuj than

S'falet zemra veq per ner
un jam qik me karakter
nese mundesh djal mem bind
ather per ty paskam lind

A me don po valla
vdes per ty po valla po billa
2x

Pasha Zotin kur s'tkom ngat
as endrrat sem lojn rahat
edhe fryma m'jet ne fyt
asnje ngjyr nuk ma dojn syt

Nese jam kismet yt
t'vjen nafaka pa e prit
nese esht e shkrume djal
duhet zemren me ta fal

A me don shum te du
po valla po billa vdes per ty
2x

A me don po valla
vdes per ty po valla po billa
A me don shum te du
po valla po billa vdes per ty
Edona Morina & Faton Rugova
Publikimi: 14/11/2022
Orkestrimi: Studio Xheni
Mix/Master: Studio XheniEdona Morina & Faton Rugova - A Me Don
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Me Don".
3. Video është e këngës "A Me Don", por nuk këndohet nga Edona Morina & Faton Rugova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Morina:


Komente 0