Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eglantina Toska - Me Mua Mos Luaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  10

Se do kthehesh zemra po ma ndjen,
ah moj zemer ora te ty ka ngel
Me trego ti tash se ku po rrin
Se po vuaj e çmendem per dashni

Me mua mos mos luaj
Se un per ty do vuaj
Kalojne dite e muaj
Shum i lutem zotit te ruaj (2x)

Se do kthehesh zemra po ma ndjen
Parandjenja jo nuk me genjen
Me trego ti tash se ku po rrin
Se po vuaj e çmendem per dashni

Me mua mos mos luaj
Se un per ty do vuaj
Kalojne dite e muaj
Shum i lutem zotit te ruaj (4x)


Ky tekst u dërgua nga AntonelaEglantina Toska
Publikimi: 13/06/2020
Muzika: Eglantina Toska
Teksti: Eglantina Toska
Video Produksioni: MAX Production


Eglantina Toska - Me Mua Mos Luaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mua Mos Luaj".
3. Video është e këngës "Me Mua Mos Luaj", por nuk këndohet nga Eglantina Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eglantina Toska:


Komente 0