TEKSTESHQIP

Eglantina Toska
Me Mua Mos Luaj
Lyrics

Se do kthehesh zemra po ma ndjen,
ah moj zemer ora te ty ka ngel
Me trego ti tash se ku po rrin
Se po vuaj e çmendem per dashni

Me mua mos mos luaj
Se un per ty do vuaj
Kalojne dite e muaj
Shum i lutem zotit te ruaj (2x)

Se do kthehesh zemra po ma ndjen
Parandjenja jo nuk me genjen
Me trego ti tash se ku po rrin
Se po vuaj e çmendem per dashni

Me mua mos mos luaj
Se un per ty do vuaj
Kalojne dite e muaj
Shum i lutem zotit te ruaj (4x)

DËRGOI:
INFO
Më datë 13 Qershor 2020, Eglantina Toska publikon videoklipin "Me Mua Mos Luaj". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Eglantina Toska. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.