Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzon Krasniqi & Ledi Vokshi - Perfekte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

EK: Kur aromen tende
Une e ndje nga larg
Kam nevoj per ty
Dua te te kem prane

Kur asnji si ti
Un nuk e takoj
Bosh me duket jeta
Pa ty smundem te jetoj

LV: Ta fala buzqeshjen
ti me fale vaj
Tash nuk je me mua
Ik shko pas asaj

EK: Je si yll o babe
Ty te Dua
Sa perfekte Je Ledi
ti per mua

LV: Sa here te shoh
Ti mua me ben te vuaj
Ik tash shko diku
Jeto pa mua




Ledi Vokshi & Egzon Krasniqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/10/2011


Egzon Krasniqi & Ledi Vokshi - Perfekte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perfekte".
3. Video është e këngës "Perfekte", por nuk këndohet nga Egzon Krasniqi & Ledi Vokshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Egzon Krasniqi:


Komente 0