Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzon Pireci - Maraklike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

Maraklike je kjo shihet prej ajroplanit
Marakelike je ti ja kallxon po s'ja jep asnjonit

Trunin ma ke mpij
ma e forta nsheher je ti
i pari du me tprovu
ajde ajde bone me mu

Veq me sy po mhan
ej syn ti sje normal
e sa her po tafrona
pom ik si milingona

Maraklike je kjo shihet prej ajroplanit
Maraklike je ti ja kallxon po sja jep asnjonit

Ajde veq niher me mu
ajde tkallxoj sa shum tdu
mos um le nshtrat vet
kom qef ngjinin tand mu pshtet

veq me sy pom han
ej syn ti sje normal
e sa her po tafrona
pom ik si milingona
aaaaaaa tekiero muchoooo
Smoookiiiiiii

Maraklike je kjo shihet prej ajroplanit
Maraklike je ti ja kallxon po sja jep asnjonit


Ky tekst u dërgua nga TinaEgzon Pireci
Publikimi: 03/08/2015
Muzika: Egzon Pireci
Teksti: Egzon Pireci
Orkestrimi: Hekuran Krasniqi
Video Produksioni: BUG Production


Egzon Pireci - Maraklike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maraklike".
3. Video është e këngës "Maraklike", por nuk këndohet nga Egzon Pireci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Egzon Pireci:


Komente 0