Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ekstazy - Te Kerkoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kerkoj".
3. Video është e këngës "Te Kerkoj", por nuk këndohet nga Ekstazy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ekstazy - Te Kerkoj  (Feat. Double-t & Baba Li)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Double T

Featuring

Baba Li

13/07/2013

2013-07-13T12:44:46+00:00Erdhe ti si nje cudi ne jeten time
pa kutptuar u largove me le nmendime
sa pakuptim ishte dashuria jon
dje ishe me mua pse ti u largove

Ekstazy-Jam i ulur dhe mendoj per at koh qe tash kaloj
i mbyll syt dhe mendoj per nje sen gjithka mbaroj
i kujtoj me mall zemer dhe shpirt at cast qe ke harruar
kjo ishte dashuria hidherim i ngadalsuar
me le ne nje harrim si nje yll duke u shuar
me le ne nje trishtim mashtrim qe kish filluar


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet