TEKSTESHQIP

Ekstazy
Te Kerkoj
Lyrics
(Feat. Double-t & Baba Li)

Erdhe ti si nje cudi ne jeten time
pa kutptuar u largove me le nmendime
sa pakuptim ishte dashuria jon
dje ishe me mua pse ti u largove

Ekstazy-Jam i ulur dhe mendoj per at koh qe tash kaloj
i mbyll syt dhe mendoj per nje sen gjithka mbaroj
i kujtoj me mall zemer dhe shpirt at cast qe ke harruar
kjo ishte dashuria hidherim i ngadalsuar
me le ne nje harrim si nje yll duke u shuar
me le ne nje trishtim mashtrim qe kish filluar