Elgit Doda

Elgit Doda: Faleminderit Kriminelët E Artistëve Shqiptar

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[01-06-2015]
Kantautori i njohur Elgit Doda ka publikuar në rrjetin e tij social në Facebook, një status ku shprehte falenderime për të gjithë fansat që kanë mbështetur këngën pjesmarrëse në Top fest e cila ka marrë më së shumti klikime në youtube.

Por ai ka një mesazh edhe për ata të cilët bënë të mundur që të mendohet se kënga ishte e vjedhur:

"Me qe top festi mbaroj,me
Duhet ti them 2 fjal faleminderit shum nga zemra per perkrahjen,feleminderit shum pa ju kenga sdo ishte hit...kam dhe 2 fjal per gazetat qe vetem din te flasin kot pa baza,kenga ime dhe e noizit eshte studiuar nga elspert te muzikes dhe nuk eshte aspak e vjedhur, gjithsesi flm kriminelet e artisve shqiptar,"
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Elgit Doda: Faleminderit Kriminelët E Artistëve Shqiptar


Komente 0