Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elgit Doda - A E Din (Feat. Xhensila)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  22

T’i kujtojë sytë
Edhe zemra m’ndalet prej malli
T’i kujtojë puthjet
Edhe shpirti po m’del prej shtati
Me ty, me ty jo nuk u lodha, nuk u lodha t’merrëm me ty
Me ty jo nuk u lodha, se nuk mundem dot unë pa ty

A e din ti, a e din ti sa dashninë kam pas unë për ty?
A e din ti, a e din ti se dhe zemra për ty m’u ka thy?
A e din ti, a e din ti sa dashninë kam pas unë për ty?
A e din ti, a e din ti se dhe zemra për ty m’u ka thy?

A e din ti? A e din ti? 4x

A e din ti?
E para ishe ti pastaj vija unë, e din ti
Isha duke t’pa kur flije n’gjumë, e din ti
Lotët për ty shi u bënë lumë, nuk e din ti
Se kjo dhimbje dhemb si me kon plumbë

Tradhëtova shpirtin për me t’falë ty
Ti harrova krejt për me t’nal ty
Jo nuk muna dot për me t’mbajt ty
Se ike ti

Ike ti, ike ti, ike ti, ike ti
Edhe sytë ty më nuk ti kom pa
Ike ti, ike ti, ike ti, ike ti
Ça ti boj zemrës se n’zemër të kam?
Ike ti, ike ti, ike ti, ike ti
Edhe sytë ty më nuk ti kom pa
Ike ti, ike ti, ike ti, ike ti
Ça ti boj zemrës se n’zemër të kam?

A e din ti, a e din ti sa dashninë kam pas unë për ty?
A e din ti, a e din ti se dhe zemra për ty m’u ka thy?
A e din ti, a e din ti sa dashninë kam pas unë për ty?
A e din ti, a e din ti se dhe zemra për ty m’u ka thy?

A e din ti? A e din ti? Oooo-ooooh 2x
Elgit Doda
Featuring: Xhensila Myrtezaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/05/2022
Teksti: Elgit Doda & Romeo Veshaj
Video Produksioni: Fullmoon Production
Produksioni: Elgit Doda
Mix/Master: Marenglen Boja
Directed: The Claudia
Mua & Hair: Elona Balaj
Styling: Ksela Lara & Atelie ElaElgit Doda - A E Din
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A E Din".
3. Video është e këngës "A E Din", por nuk këndohet nga Elgit Doda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elgit Doda:


Komente 0