TEKSTESHQIP

Elgit Doda & Emra Brah
Ditë E Natë
Lyrics

S'e di sa netë jo s'jom pa' me ty.
Ti m'ke lujt krejt e m'ke bo tym.
S'e di sa vjet unë kështu s'jam ni.
Që kur vendose me na vra atë ditë.

Ti më le edhe i dhe fund.
Çuditem shumë se si arrite.
Ndërsa ikje më le dhimbje.
M'bone copë, more zemrën me valixhe.


Ref:

Të mbaja ditë e natë, ditë e natë.
Digjem flakë edhe një herë me të ni.
Të mbaja ditë e natë, ditë e natë.
Nuk e din ti sa po më vret kjo vetmi.

Të mbaja ditë e natë, ditë e natë
A kthehesh prapë ti në krahët e mi?
Të mbaja ditë e natë, ditë e natë
Të mbaja në krahët e mi.


Ti më le edhe i dhe fund.
Çuditem shumë se si arrite.
Ndërsa ikje më le dhimbje.
M'bone copë, more zemrën me valixhe.

Kujtimet vijnë kur më thoje,
nën rënkime "don't stop."
Të prekja trupin e të shtrëngoja,
për me të ni tamam.

Ora zhurmën tik-tak,
trupat tanë shumë të lagët,
E unë vdisja kur ti më thoje sa më do.

Your body scent ten ten ten ten ten.
Per ça po flas s'e di se, ish' moment intim se.
Veç një herë a vjen, vjen, vjen, vjen, vjen.
Unë po du me të ni, dhe një herë në krahët e mi, ty ooo.


Ref (X2):

Të mbaja ditë e natë, ditë e natë.
Digjem flakë edhe një herë me të ni.
Të mbaja ditë e natë, ditë e natë.
Nuk e din ti sa po më vret kjo vetmi.

Të mbaja ditë e natë, ditë e natë
A kthehesh prapë ti në krahët e mi?
Të mbaja ditë e natë, ditë e natë
Të mbaja në krahët e mi.

DËRGOI:
INFO
Më datë 13 Qershor 2024, Elgit Doda & Emra Brah publikojnë videoklipin "Ditë E Natë". Teksti i këngës u shkrua nga Elinel. Videoklipi u prodhua nga Fullmoon Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga vetë Elgit Doda.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200