Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eli Fara - Çupëzë Beqare Moj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çupëzë Beqare Moj".
3. Video është e këngës "Çupëzë Beqare Moj", por nuk këndohet nga Eli Fara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eli Fara - Çupëzë Beqare Moj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Këngë e albumit:

"Kolazh"

Këngë e albumit:

"Hitet Popullore"

Këngë e albumit:

"Po Te Pres"

Komente

Asnjë Koment

30/12/1997

1997-12-30T15:03:14+00:00Cmu verdhe moj mu bere ftua
cupeze beqare moj
pse shtive o moj merak per mua
cupeze beqare moj
o hiq merakun hajde me mua
cupeze beqare moj
e te kam dashur edhe prap te dua
cupeze beqare moj

Kur me shkoje ti moj ne ato varre
cupeze beqare moj
me fustanin zvarre zvarre
cupeze beqare moj
te vdekurit o moj se ci ngjalle
cupeze beqare moj
e te gjallet o ci vdiqe fare
cupeze beqare moj

Ti moj shqerkeza o moj manare
cupeze beqare moj
pse na dole ti moj genjeshtare
cupeze beqare moj
ti pse na the moj smarrtohen fare
cupeze beqare moj
o do ti rri o moj babait beqarre
cupeze beqare moj
o do ti rri o moj babait beqarre
cupeze beqare moj


Më Shumë Këngë Nga Eli Fara:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet