Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Eli Fara - Denglat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  81

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2014

2014-06-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 13
Ishte nate, bente vape.
Ne vendin tend une kisha detin plot me dallge.
Jo shume larg meje,
ti prape genjeje, por s'po defreje.

Une e di dhe ti e di
se peng me ke.
Sa te zbardhe i varur
do te le.

Ref (2.x)
Denglat e tua.
Tjeter ben e tjeter thua.
Pse mua ?
Per cudi i dua.

Denglat e tua.
Po e humb toruan.
Tundu, tundu,
s'e zemra mu verbua.

Ishte nate, bente vape.
S'pata sandalet dhe mbi rere u bera tape.
Shume afer teje.
Te perjetoja ate qe doja.

Une e di dhe ti e di
se peng me ke.
Sa te zbardhe i varur
do te le.

Ref (4.x)


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli
Më Shumë Këngë Nga Eli Fara:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet