A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Eli-G - Unë Jam Elsamedi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

07/08/2017

2017-08-07T15:00:30

Muzika:

Maringlen BojaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Unë Jam Elsamedi" kënduar nga Eli-G.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eli-G i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstinteksteshqip.com © 2007 - 2018