Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eli-G - Zemer Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer Je Ti".
3. Video është e këngës "Zemer Je Ti", por nuk këndohet nga Eli-G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Eli-G - Zemer Je Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  10

Teksti:

Elsamed Senaj (Eli-G)

Orkestrimi:

Marenglen Boja

Video Produksioni:

Fullmoon Production

Komente

Asnjë Koment

14/02/2018

2018-02-14T17:00:00+01:00Nuk Jetoj me ndjenjat n'mendjen tane
Jetoj me ndjenjat n'zemren teme

Per Mu kjo femer osht bukuri
cdo sekond cdo minute ej
m'dhuron dashuri
Dashuri per ty un kom
Fryma jote e di qe jom
Fryma jeme e di qe jeee
Teee duu maa shum se dje
Ma shum se dje un te du
Je e omel pa gabu
Je frymezim per jeten tem
Kur jena bashk fitojme terren
Nuk po du tjeret hic me i ngju
Nuk po du tjeret hic me i pa
Une te du dhe e din se sa
Une te du dhe e din se sa
Ahh me fol per ty e kom t'leht
Se ti mu ma ke bo t'leht
Buzeqeshja jote m'kalli krejt ej
Po po m'kalli krejt
N'krahet e mi kur un t'kom
Krejt boten n'dor e kom
Perballe meje kur ti je
Krejt suksesin e kom ndje ej
E krejt suksesin e kom ndje
Krejt boten e kom perballe meje kur ti je.

Ref: (x2)
Zemer je ti qe me mbush me dashuri
Zemer je ti qe me mbush me dashuri
Me ty cdo dite per mua o nje mrekulli
Me ty shpirti im jetoj nje pafundesi

Jetoj nje pafundesi... (x2)

Aromen tane e kom frymezim
Se ti je shpirti i shpirtit tim
Me ty kaloj Caste t'bukra
Me ty jetoj dashuri
Zemer s'ka si une e ti
Jo jo s'ka si une e ti
Per tjeret un e di
Ndjenjat tona jane frymezim
Kushdo qe ka n'krah dashuri
Thuj te du o shpirti im
Thuj te du o shpirti im
Se ateher jeta merr kuptim
Thuj te du o shpirti im
Se ateher jeta merrr kuptim

Koha shpejt kalon
Kur ne bashk jemi
Jetojme si dy fmi
Se shum dashuri na kemi
Se shum dashuri na kemi
Dashuri na kemi
Koha shpejt kalon
Kur ne bashk jemi.

Teksti: Elsamed Senaj (Eli-G)
Orkestrimi: Marenglen Boja
Video Produksioni: Fullmoon Production
2

Krijo Një Kartolinë

Të GjithaMë Shumë Këngë Nga Elsamed Senaj (Eli-G):


Komente mbi këtë këngë