Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Malaj & Agim Gerguri - Zemra Nuk Pret Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

sdua te jem
vetem nje nat
afer teje o shpirt
nuk m mjafton
as ky weekend
ndoshta as nje vit
sdua te zgjas
vetem nje cast
puthja jon e nxeht
neqofte se je
akull i ftoht
do te shkrihesh krejt

vec dhe pak te jap afat
nese e din ku rri un
shqip po flas mos prit me gjat
nuk ke pse mendon me shum

eshte e vertete
gati cdo fjal
qe ma thua tash per tash
carje nuk kemi
ne te dy
pa u knaq sot pak
mos u vono
se zemra nuk pret
as per nje minut
jam ka ndihem
sikur nje mbret
e skam qef me tlut


Ky tekst u dërgua nga lordiAgim Gerguri & Eli Malaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/10/2011
Teksti: Arsim Bunjaku


Eli Malaj & Agim Gerguri - Zemra Nuk Pret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Nuk Pret".
3. Video është e këngës "Zemra Nuk Pret", por nuk këndohet nga Eli Malaj & Agim Gerguri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eli Malaj:


Komente 0