Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Malaj - Jam Gjaku Yt Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nena ime ah moj nen
Me me pas afer te vjen rend
Jeten vet ti ma ke fal
Jeten mua ma ke ndalTi nene harrove a jam gjalle a jam mire su kujtove ti nene su kujtove


Moj nene jam gjaku yt
Moj nene a ste qajn syte
Eja dhe me merr me kthe ne jete
Vllau im mua po me pret
Moj nene jam gjaku yt
Moj nene ste qajne syte
Dhimbje kam jam pa faj
Eja sonte eja se po qaj


Mdhemb zemra perseri kam ngel pa njeri
Jam i vogel pa gabime
Nuk me don as nena imeTi nene harrove a jam gjalle a jam mire su kujtove ti nene su kujtove

Moj nene jam gjaku yt
Moj nene a ste qajn syte
Eja dhe me merr me kthe ne jete
Vllau im mua po me pret
Moj nene jam gjaku yt
Moj nene ste qajne syte
Dhimbje kam jam pa faj
Eja sonte eja se po qaj
Eli Malaj
Publikimi: 19/09/2015


Eli Malaj - Jam Gjaku Yt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Gjaku Yt".
3. Video është e këngës "Jam Gjaku Yt", por nuk këndohet nga Eli Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eli Malaj:


Komente 0