TEKSTESHQIP

Elida Kryeziu
S'jam Debore
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'jam Debore" kënduar nga Elida Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponues i muzikës dhe orkestrues i këngës rezulton të jetë Alfred Kaçinari.