Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Elif T Spahiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
Elif T Spahiu është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

E bija e

Tyran Prizren Spahiut

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Alma Jahja

Vjollca Pasku

Angjelina Krasniqi

Zhaneta Barxhaj

Lendita Qeriqi

Kristjana

Edja Terpani

Klejda

Drilona Tahiri

Imelda Ahmataj

Tags: Elif T Spahiu, Elif Spahiu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet