A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elina Duni

Ka Nje Mot ➡ For A Year

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »


Ka Nje Mot

Ka një mot e gjysëm viti
që u deshëm moj gocë e vogël
njeri s’e diti.

Asnjeri nuk e diti
përveç teje moj gocë e vogël
edhe shpirtit.

Përveç teje edhe shpirtit
qysh atë ditë kur ta vuna unazën
te gishti.


For A Year

For a year and a half
we have loved each other little girl
and no one knew it.

No one knew it
only you little girl
and my soul.

Only you little girl and my soul
until the day I put a ring
on your finger.

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019