Elina Duni

Une Ty Moj Te Kam Dashte ➡ Me And You

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »


Une Ty Moj Te Kam Dashte

Unë ty moj të kam dashtë ije
prej së vogli, si fëmijë.

S’të vjen keq ije
me më lanë ije.
E të marrësh
hajde moj tjetër njeri.

Sytë e mi moj po t’shikjojnë ije,
qajnë e rrjedhin si burim.

Ah moj zemër ije
qysh durove ije?
Digju digju
hajde mor shpirti im.


Me And You

I have been in love with you
since I was a little child.

Don’t you have
any mercy?
How could you leave me
and marry another man?

My eyes are looking at you
while they cry and flow like a stream.

Oh you heart of mine
How could you stand it?
Burn my soul,
burn.

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019