Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Lume Lume Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


World, world, sister world
when will I have enough of you ?
When I will give up on bread
and the glass will give up on me.

Maybe then I'll have enough of you.
When they hammer the nails on my coffin.
When they put me in my grave
and I won't be on earth anymore.
World, world, sister world.

‘Cause that's how the world is, transient.
One is born, another dies.
The born one suffers
the dead one rots.
World, world, sister world.
Elina Duni
Publikimi: 01/12/2010


Elina Duni - Lume Lume
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lume Lume".
3. Video është e këngës "Lume Lume", por nuk këndohet nga Elina Duni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:


Komente 0