A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Elina Duni - Dhen Mboro Manoula


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/02/2010

2010-02-10T01:23:10

Song from the album:

"Lume Lume"


I can’t mother, I can’t
I am fading, call the doctor
I am getting rotten, I am lost.

I’ve loved mother, I’ve loved
poor me, I do regret it
Ah mother why didn’t
listen to you…

I fell in love with beauty, mother.
Now I am ill, poor me, I’m lost.

Hush my daughter, don’t cry.
Tomorrow at daybreak
I will bring the doctor
and he will heal your wound.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019