Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Kur Te Kujtosh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  11Dhe kur të kujtosh shtëpinë e vjetër
miqtë e humbur
dhe miqtë e vdekur,
kur të kujtosh pyjet e gjelbër
dhe rrugët, rrugicat e fëminisë,
ndërmend do më sjellësh dhe mua
të huaj, të huaj, të huaj,
si një statujë që i theve krahun
egërsisht duke e përqafuar!


Ky tekst u dërgua nga Blerim Ismaili 3BBBElina Duni
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2012


Elina Duni - Kur Te Kujtosh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Te Kujtosh".
3. Video është e këngës "Kur Te Kujtosh", por nuk këndohet nga Elina Duni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:


Komente 0