Audio

Elina Duni - Ander Sevdaluk  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/12/2012

2012-12-06T21:36:20


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ander Sevdaluk" kënduar nga Elina Duni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Elina Duni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:

Më Shumë...