A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Elina Duni - Zgjeroje Zemren


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/04/2014

2014-04-22T20:19:19

Song from the album:

"Muza E Zeze"


Desha të hyj në zemrën tënde
u kërrusa, u kërrusa
u bëra lëmsh sa një top
por prapë i dashur
zemra jote nuk më zuri dot

Ndoshta dhe mund të hyja
por të them të vërtetën
e kërrusur s’mund të rrija
atje gjithë jetën

Zgjeroje zemrën ti
më tepër, më tepër, më tepër
dhe në qoftë se më nxen
do të hyj patjetër


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019