Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Era E Feminise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Era e fëminisë prej dore
vjen më kap më thotë:
Hej qorre
A t’kujtohet kur ishim unë e ti
kur hanim akullore.

Era e fëminisë papritur
si një postë-bllok i mbetur
me pret, më ndalon
më kujton
se një pjesë imja qenka tretur.

Era, era, era
Elina Duni
Publikimi: 11/04/2014


Elina Duni - Era E Feminise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Era E Feminise".
3. Video është e këngës "Era E Feminise", por nuk këndohet nga Elina Duni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:


Komente 0